
Генератор бензиновий 3,2кВт, ручний старт INTERTOOL (DT-1135)
14 850 ₴
- Нет в наличии
- Код: DT-1135
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензиновий генератор INTERTOOL (DT-1135) має номінальну потужність 3,2кВт.
Цього цілком достатньо, щоб забезпечити автономність освітлення і приладів на дачі або в приватному будинку. Потужність генератора вистачає для одночасного підключення холодильника,мікрохвильової печі, водяної помпи, ноутбука і зарядки телефону.
Генератор має мідну обмотку двигуна, яка на 100% складається з міді. Це підвищує стійкість генератора до навантаження і дозволяє використовувати обладнання тривалий час.
Аварійна система захисту від низького рівня масла в картері унеможливлює запуск двигуна без масла або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинювання рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Забороняючи команду система видає, отримавши відповідні дані від датчика поплавця в картері. Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну суміш палива. При зміні навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично.
Збільшення та зменшення обертів відбувається плавно, без різких розгонів та гальмувань. Це сприяє економії палива. Найбільше економічно двигун працює на середньому навантаженні. Час роботи генератора без перерви становить до 12 годин - циркуляція повітря ефективно охолоджує двигун.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ DT-1135
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Об'єм двигуна | 223 куб.см |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм паливного бака | 18 л |
| Витрата палива | 0,36 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Час автономної роботи | до 12 ч |
| Об'єм масляного бака | 0,6 л |
| Габаритні розміри | 610х450х470 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 48,500 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Время непрерывной работы | 12 час |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 3.2 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48.3 кг |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 223 куб. см |
| Объем топливного бака | 18 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 14 850 ₴
