
Циркулярная пила 1800Вт, Ø185мм, Dnipro-M (CS-185LX)
4 299 ₴
- В наличии
- Код: CS-185LX
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Продуктивність
Циркулярна пила Dnipro-M CS-185LX має номінальну потужність 1400 Вт, що дозволяє працювати з твердими породами деревини. Конструкція дозволяє встановити диск 190 мм, що розширює спектр пиляльних дисків для використання.
Особливості
- у підошві передбачений регулювальний гвинт, який забезпечує точне позиціонування пили під 90 градусів;
- є шкала, яка дозволяє виставляти точну глибину пропилу, що дає можливість робити наскрізні пази в матеріалі;
- пила має мережевий вимикач ТМ «Jiaben», Який продолжает срок служби інструменту;
- металеві щіткотримачі виконані з латуні, що дозволяє відводити тепло від зони нагріву і робить вузол більш довговічним;
- обмежувач пружини графітової щітки убезпечить двигун при їхньому зносі.
Знімний патрубок
У кожусі передбачений знімний патрубок для підключення пилососа, а якщо його зняти, то ніщо не буде перешкоджати ефективному відведенню стружки.
Міцність і надійність
- підошва і відкидний захисний кожух виконані зі сплаву алюмінію, який витримує експлуатацію в агресивному будівельному середовищі;
- доступ до щіток виконаний окремими знімними кришками, що забезпечує простоту і надійність цього вузла.
Безпека
- каучукова втулка на підшипнику ротора запобігає пошкодженню корпусу при виході з ладу підшипника;
- заливка компаундом обмотки якоря дозволяє використовувати інструмент у промислових цілях;
- повністю герметичний редуктор запобігає витіканню мастила і потрапляння в нього пилу;
- вал посаджений на кульковий підшипник, що збільшує життєвий ресурс вузла і точність робіт.
Ергономіка і комфорт
- рукоятки інструменту мають прогумовані ділянки, що полегшує контроль інструменту під час роботи і дарує додаткове відчуття комфорту в спекотну пору року (в разі запотівання долоні оператора);
- фіксатори виконані з ABS-пластика і мають масивні розміри, що дозволяє витрачати мінімум зусиль на фіксацію в необхідному положенні;
- велика площина кришки двигуна дозволяє надійно розташувати інструмент на поверхні при заміні пиляльного диска.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина пропила под 45 градусами | 45 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 185 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина пропила под 90 градусами | 62 мм |
| Диаметр диска | 185 мм |
| Число оборотов диска | 5500 об/мин |
| Мощность | 1.8 |
| Мощность двигателя подачи | 1.8 кВт |
Информация для заказа
- Цена: 4 299 ₴






