
Акумуляторний дриль-шуруповерт (без АКБ та ЗП) Dnipro-M (CD-218)
1 419 ₴
- В наличии
- Код: CD-218
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення
Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-218 призначений для ефективного закручування і відкручування кріпильних елементів: гвинтів, шурупів, саморізів. Інструмент використовується в процесі складання меблів, монтажу гіпсокартону, свердління отворів та інших видах робіт.
Продуктивність
- двошвидкісний редуктор забезпечує однакову продуктивність інструменту як у процесі закручування, так і відкручування;
- завдяки крутному моменту 24 Нм Ви зможете ефективно працювати з усіма популярними розмірами саморізів;
- 20 ступенів крутного моменту дозволяє вибрати оптимальний момент затяжки для різних кріплень й матеріалів.
-
Ергономіка і комфорт
- модель Dnipro-M CD-218 — найкомпактніша модель з усієї лінійки 20-вольтових акумуляторних шуруповертів Dnipro-M;
- прогумований корпус дозволяє комфортно працювати і забезпечує надійний захист від падінь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Количество степеней затяжки | 22 |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 24 H*m |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 1 419 ₴





