
Сучкоріз площинний сталеві ручки 780мм, Ø35мм My Garden (235-1-780S)
960 ₴
- В наличии
- Код: 235-1-780S
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Інструмент для обрізки різних гілок, і живих і сухих. Добре справляється з гілками діаметром до 35 мм. Має довгі ручки, 780 мм, якими зручно працювати в густих чагарниках. Доволі міцний, надійний та зручний сучкоріз.
Лезо виготовлено з високоякісної японської сталі SK5, а тому під час великого навантаження не трісне та не зламається. Сучкоріз має покриття Silver Teflon, яке на 20% стійкіше, а тому зменшує тертя та перешкоджає корозію. Таким інструментом можна працювати з вологими матеріалами, тому що він не іржавіє.
Ручки трацеподібної форми для максимальної стійкості, виготовлені із сталі. Міцні ручки не зламаються під час роботи. Накладки ручок виготовлені з РР + TPЕ, що підвищую зручність у роботі. При нагріванні накладки не втрачають властивостей та запобігають ковзанню.
Наявність демпферів, які пом'якшують віддачу при різі і зменшують навантаження на руки, роблять цей інструмент гарним помічником. З ними вам не прийдеться докладати багато зусиль. З таким обладнанням робота принесе більше користі та радості.
Характеристики:
- Довжина: 780 мм.
- Тип: Площинний.
- Матеріал ручок: Сталь + PP mix TPR.
- Діаметр різу: 35 мм.
- Призначення: Живі та сухі гілки.
- Покриття леза: Silver Teflon.
- Механізм: Tradition.
- Твердість леза: 55-58 HRC.
- Матеріал леза: SK5 (High Carbon Steel).
- Вага: 1430 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | My Garden |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 1.43 кг |
| Общая длина | 780 мм |
| Максимальный диаметр реза | 35 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал ручек | Сталь + PP mix TPR |
| Механизм | Tradition |
| Назначение | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Silver Teflon |
| Твердість леза | 55-58 HRC |
| Тип | Площинний |
- Цена: 960 ₴



