
Сучкоріз площинний алюмінієві ручки 780мм, Ø35мм My Garden (235-1-780A)
960 ₴
- В наличии
- Код: 235-1-780A
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Спеціальний інструмент за доглядом за деревами та чагарниками. Секатор здатний обрізати живі та сухі гілки діаметром до 35 мм. Має довгі ручки, тому здатний дістатися у густі насадження та інші важкодоступні місця. Зручний у користуванні цей надійний та міцний секатор.
Матеріал леза — високоякісна японська сталь SK5, тому це надає впевненості у роботі. Можете не переживати, що лезо погнеться чи зламається. Лезо має антикорозійне покриття - Silver Teflon, яке на 20% стійкіше. Також покриття допомагає зменшити тертя, завдяки чому працювати краще та легше.
Хоча сучкоріз довгий, але не важкий, бо матеріал ручок з алюмінію. Під час довготривалої роботи руки не будуть занадто швидко втомлюватись. Для максимальної стійкості форма ручок трапецієподібна.
Секатор не сковзає в руках завдяки накладкам з РР + TPЕ, які не втрачають властивостей при нагріванні. Інструмент має демпфери, які пом'якшують віддачу при різі та зменшують навантаження на руки. Секатор гарно справляється з усіма задачами. Обов'язково допоможе вам по садівництву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | My Garden |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 1.25 кг |
| Общая длина | 780 мм |
| Максимальный диаметр реза | 35 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал ручек | Алюміній + PP + TPE |
| Механизм | Tradition |
| Назначение | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Silver Teflon |
| Твердість леза | 55-58 HRC |
| Тип | Площинний |
- Цена: 960 ₴



