
Сучкоріз штанговий Ø30mm з храповим механізмом My Garden (233-1)
1 440 ₴
- В наличии
- Код: 233-1
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучкоріз штанговий з храповим механізмом My Garden (233-1, застосовується для видалення гілок у верхній частині крони. Зазвичай використовується зі спеціальною телескопічною ручкою, в дію приводиться за допомогою шнура. Лезо виготовлене з надміцної японської сталі SK5. Храповий механізм дозволяє видаляти гілки діаметром до 30 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | My Garden |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 0.95 кг |
| Максимальный диаметр реза | 30 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 3500 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал лезвия | SK5 (Японська сталь) |
| Механизм | Block + Ratchet X5 |
| Назначение | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Teflon |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴



