
Сучкоріз площинний храповий, сталеві ручки 780мм, Ø40мм My Garden (231-1-780S)
1 290 ₴
- В наличии
- Код: 231-1-780S
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучкоріз площинний з храповим механізмом, 780мм
Довгі сталеві ручки, з накладками виготовленими з РР + TPR та потужний храповий механізм дозволяють перекушувати гілки до 40 мм в діаметрі.
Лезо виготовлене з високоякісної японської сталі SK5 та має тефлонове покриття, що зменшує тертя, чим відчутно полегшує роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | My Garden |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 1.77 кг |
| Общая длина | 780 мм |
| Максимальный диаметр реза | 40 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал ручек | Сталь + PP + TPE |
| Механизм | Ratchet X5 |
| Назначение | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Silver Teflon |
| Твердість леза | 55-58 HRC |
| Тип | Площинний |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴



