
Секатор площинний L-190мм, Ø18мм My Garden "Flo" (226-3-190)
420 ₴
- В наличии
- Код: 226-3-190
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Секатор призначений для обрізки гілок фруктових дерев. Гарно ріже гілки діаметром до 18 мм. Компактний та не важкий секатор добре тримати в руці. Завдяки невеликій вазі, рука стомлюється повільніше, тому виконується більший обсяг праці. Гарно продумана конструкція та матеріали секатора, роблять його надійним та міцним у роботі.
Недарма матеріал леза — це надміцна полірована японська сталь SK5, яка здатна витримати велике навантаження та не зламатися чи погнутися. Також секатор має чистий та легкий різ. Завдяки чому зріз швидше загоюється. Також працюючи секатором ви не робите шкоду живим гілкам.
Дана модель секатора має спеціально продуману конструкцію для різки квітів, збирання фруктів чи винограду. Є затискач, який добре фіксує хвостик плода і тому не потрібно другою рукою тримати плід. Така особливість дозволяє швидше та краще працювати.
Секатор добре та зручно тримати в руці завдяки ергономічним ручкам з нейлону та TPR. Він не вислизає з рук.
Коли інструмент зручно тримати, то ефективність праці значно підвищується. Також секатор має замок, який дуже просто відкривається однією рукою. У закритому положенні лезо не буде так швидко затуплюватися. Секатор стане гарним помічником по садівництву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | My Garden |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 0.17 кг |
| Общая длина | 190 мм |
| Максимальный диаметр реза | 18 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Материал лезвия | SK5 (Японська сталь) |
| Материал ручек | Нейлон + TPR |
| Механизм | Tradition |
| Назначение | Живі гілки |
| Покриття леза | Поліроване |
| Твердість леза | 58-60 HRC |
| Тип | Площинний |
- Цена: 420 ₴




