
Секатор площинний L-210мм, Ø20мм My Garden "Flo" (226-1-210)
498 ₴
- В наличии
- Код: 226-1-210
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор площинний My Garden Flo 210мм. Лезо виготовлене з надміцної японської сталі SK5 має тефлонове покриття, що зменшує силу тертя чим значно полегшує роботу. Корпус із зручними ергономічними ручками з нейлону та TPR має невелику вагу, завдяки чому рука стомлюється набагато менше. Надійний, зручний замок, що легко відкривається та закривається однією рукою. Максимальний діаметр різу 20мм.
- Діаметр зрізу: 20 мм
- Матеріал леза: сталь
- Матеріал ручки: нейлон
- Конструкція: площинні (обвідні)
- Вага: 0,18 кг
- Довжина: 21 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | My Garden |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 0.17 кг |
| Общая длина | 210 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Материал лезвия | SK5 (Японська сталь) |
| Материал ручек | Нейлон + TPR |
| Механизм | Tradition |
| Назначение | Живі гілки |
| Покриття леза | Teflon |
| Твердість леза | 58-60 HRC |
| Тип | Площинний |
Информация для заказа
- Цена: 498 ₴




