
Секатор храповий L-190мм, Ø20мм My Garden "Flo" (2221-3-190)
360 ₴
- В наличии
- Код: 221-3-190
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначений для безпечного різання живих гілок діаметр до 20 мм. Секатор має спеціальну конструкцію завдяки, якій обрізка проходить швидше та легше. Для того, що працювати секатором вам не потрібні спеціальні знання чи навички. Працювати просто та легко.
Секатор виготовлений із сучасного матеріалу і тому він надійний та міцний у роботі.
З японської надміцної сталі виготовлене лезо, що покрите тефлоном. Саме покриття допомагає зменшенню тертя та полегшує роботу. Тефлонове покриття захищає інструмент від корозії. Обрізка відбувається легко та швидко завдяки добре загостреному правильної форми леза. Корпус зі зручними ергономічними ручками з нейлону та TPR має невелику вагу, завдяки чому рука стомлюється набагато менше. Секатор не вислизне з рук завдяки якісному покриттю ручок. Через те, що працювати просто та легко можна виконати роботу більшого обсягу.
Має надійний замок, що закривається та відкривається однією рукою. Це допоможе запобігти затуплюванню леза у кейсі інструментів. Секатор допоможе берегти природу та спростить нагляд за нею.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | My Garden |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 0.18 кг |
| Общая длина | 190 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал лезвия | SK5 (Японська сталь) |
| Материал ручек | Нейлон + TPR |
| Механизм | Храповий |
| Назначение | Живі гілки |
| Покриття леза | Teflon |
| Твердість леза | 58-60 HRC |
| Тип | Контактный |
| Тип замка | Safe Lock |
- Цена: 360 ₴


