
Секатор храповий L-200мм, Ø30мм My Garden "EASY" (221-2-200)
540 ₴
- В наличии
- Код: 221-2-200
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Зручний інструмент для зрізання живих та сухих гілок діаметром до 30 мм. Особливість секатора в тому, що у нього є різ в кілька етапів. Така особливість збільшує ріжучу здатність і зменшує зусилля, що підвищує ефективність результату.
Секатор добре тримати в руках завдяки спеціальному покриттю, яке також запобігає ковзанню. А ергономічна форма підвищує комфорт та зручність у роботі. Корпус міцний та надійний завдяки високоякісному алюмінію, також має вставки з TPR — що роблять секатор надійним та міцним. Легкий та простий у використанні. Секатор має EASY 200 мм храповий механізм, і тому під час роботи необхідно докладати менше зусиль.
Лезо виготовлене з японської сталі з тефлоновим покриттям, що сприяє зменшенню тертя під час обрізки. Також лезо добре загострене і тому різати гілки набагато легше. Також тефлонове покриття полегшує очищення інструмента після роботи, а чистий інструмент продовжує термін його служби. Секатор має покриття, що запобігає утворення корозії, тому ним можна працювати у вологому кліматі не боячись іржавіння.
Блокіратор на ручці дозволяє скоріше та легше працювати інструментом, а також берегти його від затуплювання разом з іншими інструментами. Хороший секатор для роботи у садку допоможе зберігати охайними чагарники та не шкодити природу під час обрізки.
- Лезо з японської сталі SK5, має тефлонове покриття, яке зменшує тертя та запобігає утворенню коррозії.
- Посилена, ергономічна конструкція корпусу з високоякісного алюмінію, що має вставки з TPR.
- Призначений для видалення як живих так і сухих гілок.
- Максимальний діаметр різу 30 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | My Garden |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 0.23 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 30 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр різу, мм | 30 |
| Материал лезвия | SK5 (Японська сталь) |
| Материал ручек | Алюміній + TPR |
| Назначение | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Teflon |
| Твердість леза | 58-60 HRC |
| Тип | Контактный |
| Тип замка | Safe Lock |
- Цена: 540 ₴





