
Ножиці універсальні L-200мм Truper (TIMU-8)
420 ₴
- В наличии
- Код: TIMU-8
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатофункціональні ножиці призначені для різки різноманітних матеріалів, таких як, дріт, дротова сітка, шкіра, картон, листовий алюміній та тонку листову сталь.
Леза виготовлені з міцної нержавіючої стали для більшої стійкості до корозії. Зручні пластикові ручки мають накладки з термопластичної гуми (TPR) для підвищеного комфорту під час використання. Пружинна система знижує втому кисті.
- Загальна довжина - 200 мм
- Довжина лез - 67 мм
- Вага - 200 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 0.2 кг |
| Длина лезвия | 67 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Общая длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴



