
Сучкоріз металеві ручки 530мм, Ø38мм Truper (TB-122)
780 ₴
- В наличии
- Код: TB-122
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зустрічайте нове, оновлене, покоління сучкоріза площинного типу Truper ТВ-122, загальною довжиною 680 мм. Виробник значно покращив модель, забезпечивши ще більший комфорт роботи, ефектинвість зрізу гілок та підвищивши ергономіку для користувача. Довжина зросла з 530 до 680 мм, що збільшило плече вжіля, а значить зменшило зусилля, яке необхідне для натиску.
Інші особливості та переваги оновленої моделі включають:
- Лезо виготовлене з інструментальної сталі S50C.
- Призначений для зрізу гілок, товщиною до 38 мм.
- Профіль металевих ручок став овальним, ще більше додаючи жорсткості конструкції.
- Ручки мають протиковзкі ергономінчі накладки з ПВХ.
- Оснащений гумовим демпфером для більш зручної роботи.
- Зроблений в Мексиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 1.42 кг |
| Общая длина | 530 мм |
| Максимальный диаметр реза | 38 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал ручек | Сталь + PVC |
| Механизм | Tradition |
| Назначение | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Поліроване |
| Твердість леза | 55-58 HRC |
| Тип | Площинний |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴


