
Ножиці садові для трави 330мм, SK5 Truper (T-80) (T-80)
450 ₴
- В наличии
- Код: T-80
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Ножиці садові для трави довжиною 330 мм.
- Леза виготовлені з високоякісної японської сталі SAE 1070
- Можуть застосовуватись як для підстригання трави, так і для живої огорожіі та формування декоративних рослин.
- Три позиції різання: горизонтальна 180 °, під нахилом наклонная 45 ° і вертикальна 90 °
- Можливість повертати ріжучий блок дозволяє легко працювати у важкодоступних зонах.
- Зага ртування леза: 55 HRc
- Довжина леза: 190 мм
- Вага: 480 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 0.48 кг |
| Длина лезвия | 190 мм |
| Общая длина | 330 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина, мм | 330 |
| Материал лезвия | SK5 (Японська сталь) |
| Материал ручек | Металеві покриті ПВХ |
| Механизм | Площинний |
| Назначение | Трава, деякі види живої огорожіі. |
| Покриття леза | Поліроване |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴

