
Секатор площинний Ø20mm, L-200мм SK5 Truper Nylon (T-68)
390 ₴
- В наличии
- Код: T-68
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор площинний Truper Т-68, Nylon 200мм призначений для обрізки гілок діаметром до 20мм. Лезо виготовлене з високоякісної японської сталі SK5, що забезпечує довговічність та гостроту зрізу. Надійний, зручний замок, що легко відкривається однією рукою та виключає випадкову зміну його положення. Ергономічні ручки, виготовлені з нейлону, що підвищує комфорт і забезпечує надійне зчеплення з долонею. Інструмент підходить для роботи в саду та на дачі.
- Тип: Площинний
- Вага, г: 220
- Призначення: Живі гілки
- Твердість леза: 50 HRC
- Механізм: Tradition
- Діаметр різу, мм: 20
- Матеріал ручок: Нейлон
- Довжина, мм: 200
- Матеріал леза: SK5
- Тип замка: Safe Lock
- Покриття леза: Поліроване
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 0.22 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина, мм | 200 |
| Материал лезвия | SK5 |
| Материал ручек | Нейлон |
| Механизм | Tradition |
| Назначение | Живі гілки |
| Покриття леза | Поліроване |
| Твердість леза | 50 HRC |
| Тип | Площинний |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴

