
Секатор площинний кований Ø20mm, 200мм Truper (T-67X)
480 ₴
- В наличии
- Код: T-67X
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний зручний секатор для обрізки живих гілок. Добре справляється з гілками діаметром до 20 мм. Такий інструмент не завдає шкоди живій природі.
Секатор площинний вигнутий довжиною 200мм. Зріз виходить рівним, а загоєння рослини відбувається швидше. Невелика довжина та вага дозволяють носити його з собою.
Кований секатор із спеціально загартованими лезами, а тому надійність інструмента вище. Загартовані леза міцніші за звичайні - довго служать і не потребують заточування декілька років.
Ручки мають прорезинене покриття, а тому секатор добре тримати у руках та він не вислизне з руки. Після роботи з інструментом на руках не буде мозолів, а деревина не буде пошкоджена. Такий секатор надійний інструмент у садівництві.
Характеристики:
- Призначення: Живі гілки.
- Твердість леза: 50 HRC.
- Механізм: Tradition.
- Діаметр різу: 20 мм.
- Матеріал ручок: Сталь + PVC.
- Довжина: 200 мм.
- Вага: 360 г.
- Матеріал леза: SK5
- Тип замка: Hook Lock.
- Покриття леза: Поліроване.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 0.36 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал лезвия | SK5 |
| Материал ручек | Сталь + PVC |
| Механизм | Tradition |
| Назначение | Живі гілки |
| Покриття леза | Поліроване |
| Твердість леза | 50 HRC |
| Тип | Площинний |
| Тип замка | Hook Lock |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴

