
Секатор косий зріз Ø25mm, L-200мм, SK5 TRUPER Profi (T-45X)
1 050 ₴
- В наличии
- Код: T-45X
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор Профі, площинний класичної конструкції Т-45X, 200мм.
Лезо виготовлене з високоякісної японської сталі SK5. Надійний, зручний замок, що легко відкривається однією рукою та виключає випадкову зміну його положення. Ергономічні ручки, виготовлені з надміцного алюмінію, покриття з ПВХ, під зручний хват долонею. Має спеціальний виріз на лезі для перекушування дроту. Діаметр максимального різу 20 мм.
- Матеріал леза: SK5
- Вага, г: 250
- Призначення: Живі гілки
- Твердість леза: 50 HRC
- Механізм: Tradition
- Діаметр різу, мм: 25
- Тип: Площинний
- Довжина, мм: 200
- Тип замка: Tradition Lock
- Бренд: TRUPER
- Покриття леза: Поліроване
- Матеріал ручок: Надміцний алюміній
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 0.25 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал лезвия | 0 |
| Материал ручек | Надміцний алюміній |
| Механизм | Tradition |
| Назначение | Живі гілки |
| Покриття леза | Поліроване |
| Твердість леза | 50 HRC |
| Тип | Площинний |
| Тип замка | Tradition Lock |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴

