
Лопата штикова дренажна, дерев'яна ручка 123см Truper (PEP-16)
930 ₴
- В наличии
- Код: PEP-16
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата дренажна, довжина 1230 ммTruper (PEP-16)
- Лезо виготовлене з високоякісної інструментальної сталі S50C відмінно гостриться.
- Застосовується для викопування траншей під дренаж при високому рівні грунтових вод, для прокладання труб стаціонарних систем поливу.
- Також суттєво полегшує роботу при необхідності прорідження різноманітних кущових рослин: малини, квітів та видалення кореневих паростків.
- Держак виготовлений з міцного американського горіха має зручну D-подібну ручку, що суттєво полегшує користування інструментом.
- Вага - 2000 г.
- Виготовлено в Мексиці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 2 кг |
| Длина лезвия | 485 мм |
| Длина рукоятки | 1230 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал лезвия | S50C |
| Держак матеріал | Дерево + пластик |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴









