
Лоток-органайзер, пластмасовий 20" Truper (CORG-20) (CORG-20)
450 ₴
- В наявності
- Код: CORG-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний та міцний лоток з поліпропілену для транспортування та збереження будь яких речей. Незамінний у господарстві та роботі.
Посередині органайзер оснащений спеціальною ручкою для перенесення однією рукою.
- Довжина – 50 см.
- Ширина — 34 см.
- Висота – 19 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
