
Кейс для інструментів 660х270х250мм, Truper "Heavy Duty" (CHP-26X) (CHP-26X)
1 590 ₴
- В наличии
- Код: CHP-26X
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Truper Heavy Duty CHP-26X Ящик для інструментів
- Виготовлений з поліпропілену
- Металева застібка з отвором для навісного замка, що забезпечує більшу безпеку вмісту коробки
- Ергономічна ручка для зручного транспортування
Характеристики
| Матеріал | пластик |
|---|---|
| Тип | ящики для інструменту |
| Бренд | Truper |
| Габарити | 660 х 270 х 250 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.3 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴


