
Кейс для інструментів 23", 55л, ABS пластик Truper "Rolling" (CHP-23R)
2 790 ₴
- В наличии
- Код: CHP-23R
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ящик для інструментів TRUPER Rolling CHP-23R
- великі колеса для переміщення
- виносний лоток для дрібних деталей
- V-подібний паз для зручного пиляння дощок
- протиударний пластик
Об'єм-55 літрів
Розмір ДхШхВ, мм-580 х 400 х 430 мм
Вага-5,5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 790 ₴


