
Кейс для інструментів 510х270х250мм, Truper "Heavy Duty" (CHP-20X) (CHP-20X)
1 200 ₴
- В наличии
- Код: CHP-20X
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кейс для інструментів Truper Heavy Duty CHP-20X
Кейс для інструменту серії Heavy Duty виготовлений з удароміцного поліпропілену з посиленими вуглами, що включає знімний внутрішній лоток для дрібних деталей.
Має металевий замок із вушком для навісного замку.
- Довжина 510 мм
- Ширина 270 мм
- Висота 250 мм
- Матеріал ударостійкий поліпропілен
- Колір чорний
- Знімний лоток
- Вага 2,2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴



