
Кейс для інструментів 430х240х230мм 1,7кг нерж.замки, Truper "Heavy Duty" (CHP-17X) (CHP-17X)
810 ₴
- В наличии
- Код: CHP-17X
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ящик для інструментів TRUPER CHP-17X має металеву застібку із вушком для замка. Міцний пластик. Розмір-430 х 230 х 250 мм. Вага-1,7 кг
Кейс для інструментів допоможе впорядкувати всі необхідні предмети, які використовуються у процесі домашнього чи професійного ремонту. Функціональний та зручний ящик знадобиться під час транспортування та перенесення великої кількості дрібних деталей та габаритних інструментів. Кейс не лише зберігає їх у порядку, а й захищає вміст контейнера від проникнення вологи, сонячних променів, тим сами продовжуючи термін експлуатації виробів.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴






