
Шліфмашина кутова, акумуляторна Ø125мм, (кейс, 2акб і зп) Procraft (PGA20)
4 800 ₴
- В наличии
- Код: PGA20
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Акумуляторна болгарка Procraft PGA20 ― це професійний інструмент, виконаний надійною компанією. Даний апарат використовується для шліфування і нарізки найрізноманітніших матеріалів.
Акумуляторна болгарка Procraft PGA20, купити яку ви можете на нашому сайті всього в кілька кліків, має спеціальний відрізний диск, діаметр якого становить 125 мм. Також вона має безщітковий електричний двигун, надійніший і продуктивніший, ніж звичайні електромотори колекторного типу. Варто також зазначити, що максимальна швидкість обертів, які видає двигун, становить 7500 на хвилину. Швидкість можна регулювати за допомогою спеціального перемикача, розташованого на корпусі пристрою.
За допомогою вбудованого індикатора користувач може контролювати рівень заряду пристрою. М'який старт забезпечує спеціальна система плавного пуску.
| Число оборотів холостого ходу | 0-3200 / 7500 об/хв |
| Вага | 1511 + 633 г |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220-240 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Клас захисту | II |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 44.5; K = ±3 |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
Преимущества:
- - Работа от литиево-ионного аккумулятора, лишенного эффекта памяти и саморазряда
- - Универсальная батарея – совместима с другими инструментами серии 20L
- - Наличие плавного пуска
- - Кнопка включения с фиксатором – безопасное включение и удобная работа
- - Кожух с быстросьемным креплением для удобного позиционирования
- - Боковая рукоятка с тремя точками крепления
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 4 800 ₴








