
Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø125mm, 980Вт APRO (899001)
1 365 ₴
- В наличии
- Код: 054560
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надійна та компактна
Незважаючи на широкий спектр можливостей цю болгарку можна без проблем тримати однією рукою. Ідеальний пристрій для виконання побутових робіт.
Зручність
Ергономічний корпус та руків’я, що має покриття гумою, роблять використання даної КШМ максимально зручним та комфортним. Ми зробили все, щоб ви не втомлювалися, працюючи з цим інструментом.
Якість
Кожна деталь болгарки виконана з міцних матеріалів й витримує механічні пошкодження. Окрім того, спеціальний лак, яким вкрито корпус, захищає пристрій від корозії.
Характеристики Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/980 APRO
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальна частота, об/хв | 11 000 |
| Плавний пуск | Не має |
| Номінальна потужність | 980 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Матеріал | сталь/поліетилен |
| Діаметр | 8 мм |
| Вага, кг | 2,3 |
| Максимальна потужність | до 1080 Вт |
| Робоча потужність | 720 Вт |
| Захист від випадкового включення | Не має |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 980 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
Информация для заказа
- Цена: 1 365 ₴



