Код: 051731; Довжина: 200; Ширина: 135; Висота: 30; Паковання: 100; Вага: 0.133; Довжина: 200 мм; Тип упаковки: блістер; Діаметр поршня: 23 мм; Вітрата: 120 г/рік; Температура: 1 300; Найменування для ІМ Укр: Газовий пальник Ø23мм 200мм СИЛА; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/18IWJmkuDyhxsz0ieHUkptm7xHaKvbbDt/view;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| - напруга, В | 110-240 |
| Артикул | 2721141 |
| Діаметр клейового стрижня, мм | Ø11.2 мм |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Потужність, Вт | 200 Вт |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø - 11.2 мм |
| Частота, Гц | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴

