
Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø125мм, 1250Вт APRO (899006)
1 554 ₴
- В наличии
- Код: 054563
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Максимальний термін експлуатації
Надійність
Посилений корпус з міцного пластику, лакове покриття, армування внутрішніх деталей — усе це гарантія того, що болгарка прослужить вам багато років. Пристрій максимально захищений від механічних пошкоджень та впливу агресивного середовища.
Потужність
Попри свою компактність, ця болгарка обладнана двигуном, який дозволяє виконувати весь спектр побутових робіт і навіть частково задовольняє потреби професійних будівельників. Армовані деталі подовжують термін інструмента, а залізні шестерні редуктора підвищують ефективність роботи.
Компактність
Всі функціональні елементи пристрою розташовані таким чином, щоб болгарка була максимально компактною, залишаючись, при цьому, потужною. Інструмент має швидкий доступ до щіток.
Характеристики Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/1250 Р APRO
| Артикул | 899006 |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальна частота, об/хв | 11 000 |
| Плавний пуск | Не має |
| Аналоги | 075042,054562,054561,054565,054560,075041,075040,063669,081495,077783 |
| Номінальна потужність | 1250 Вт |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 2,5 |
| Максимальна потужність | до 1480 Вт |
| Робоча потужність | 860 Вт |
| Захист від випадкового включення | Не має |
| Вібраційне навантаження | a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
Информация для заказа
- Цена: 1 554 ₴


