
Дриль ударна 850Вт (з регулюванням обертів) APRO (899056)
1 458 ₴
- В наличии
- Код: 899056
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інструмент для професійних й побутових задач
Потужність
Попри невеликі розміри та вагу, дриль без проблем впорається з усіма побутовими завданнями та більшістю професійних. Цей пристрій — ідеальний приклад співвідношення: зручність - продуктивність.
Ергономічність
Форма корпусу й руків'я виконана таким чином, щоб максимально розподілити навантаження й зробити інструмент комфортним. Додаткове обгумоване руків'я зробить вашу роботу ще більш комфортною та акуратною.
Універсальність
Перемикач з ударного на безударний режим розташовано на верхній стороні дриля.Дриль стане в пригоді, як під час побутового ремонту, так і на будівництві або в промисловості.
Характеристики Дриль ударний 13/850 APRO
| Артикул | 899056 |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Рівень шуму | Lpa 96 дБ(А) Lwa 110 дБ(А) |
| Ударний режим | Має |
| Аналоги | 075043,054574,054572,054575,075044 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 3 кг |
| Максимальна потужність | до 850 Вт |
| Вібраційне навантаження | 5,7 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
Информация для заказа
- Цена: 1 458 ₴




