
Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø125мм, 1450Вт APRO (899010)
2 130 ₴
- В наличии
- Код: 054565
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легка й потужна
Збалансованість
Ця болгарка є еталоном співвідношення компактність — потужність. Невеликий розмір та вага не заважають їй без проблем виконувати найскладнішу роботу.
Можливості
Болгарка передає максимальне зусилля на диск, що дозволить вам розрізати навіть такі міцні матеріали, як граніт й залізобетон.
Простота обслуговування
Легкий доступ до щіток дозволяє легко проводити технічне обслуговування обладнання, ремонт й заміну пошкоджених деталей.
Характеристики Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/1450 Р APRO
| Артикул | 899010 |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальна частота, об/хв | 11 000 |
| Плавний пуск | Не має |
| Аналоги | 054562,054561,054563,075042,054560,075041,075040,063669,081495,077783 |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 2,7 |
| Максимальна потужність | до 1600 Вт |
| Робоча потужність | 1300 Вт |
| Захист від випадкового включення | Не має |
| Вібраційне навантаження | a h, AG 6,28 м/с 2 a h, DC 2,8 м/с 2 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
Информация для заказа
- Цена: 2 130 ₴


