
Пальник газовий із п'єзопідпалом Ø12 мм 198 мм СИЛА
243 ₴
- В наявності
- Код: 2721221
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код: 051733; Довжина: 200; Ширина: 135; Висота: 40; Паковання: 100; Вага: 0.16; Довжина: 198 мм; Тип упаковки: блістер; Діаметр поршня: 12 мм; Вітрата: 95 г/рік; Температура: 1 400; Найменування для ІМ Укр: Пальник газовий з п'єзопідпалом Ø12мм 198мм СИЛА; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/18IWJmkuDyhxsz0ieHUkptm7xHaKvbbDt/view;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| - напруга, В | 110-240 |
| Артикул | 2721221 |
| Діаметр клейового стрижня, мм | Ø11.2 мм |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø - 11.2 мм |
| Частота, Гц | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴
