
Дриль-шуруповерт (без АКБ, без ЗП) APRO (20DCK)
1 932 ₴
- В наявності
- Код: 895036
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ваш надійний помічник для всіх завдань
Дриль-шуруповерт APRO 20DCK – це потужний інструмент, який забезпечить максимальну ефективність у будь-яких умовах. Завдяки максимальному крутному моменту до 40 Нм, ви з легкістю зможете працювати з твердими матеріалами, а кількість обертів холостого ходу 0-1600 об/хв дозволяє працювати на різних швидкостях залежно від потреб.
Потужний та універсальний інструмент
Діаметр патрона 0,8-10 мм забезпечує високу універсальність інструменту. Щітковий двигун та дві швидкості дозволяють адаптувати дриль-шуруповерт під різні типи робіт, що забезпечує точність і ефективність.
Легкість і зручність у використанні
Вага 2,4 кг робить його зручним для тривалого використання, а технологія Li-Ion акумуляторів забезпечує довгу роботу та швидке заряджання.
Надійність та гарантія якості
Дриль-шуруповерт APRO 20DCK має гарантію 36 місяців, що підтверджує його високу якість та надійність.
Характеристики Дриль-шуруповерт APRO 20DCK, 20В, без АКБ, без ЗП, кейс
| Артикул | 895036 |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Аналоги | 063666,063665,082706,082708,063668,063667,078557,078539 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 2,4 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Максимальний крутний момент | до 40 Нм |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-450/0-1600 об/хв |
| Ступінь крутного моменту | 25+1 |
| Вібраційне навантаження | 2,4 м/с |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
- Ціна: 1 932 ₴




