
Лопата штикова з ручкою скловолокно 1,05м Sigma FLORA (5045834)
701 ₴
- В наявності
- Код: 5045834
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sigma Flora 5045834 — штикова лопата, виготовлена із сучасних матеріалів. Вирізняється компактністю й легкістю (важить менш ніж 2 кг). Довжина — 106 см.
Призначена лопата Flora для робіт у саду, городі, на квітнику. Робоча частина має гостру крайку та форму, яка дає змогу працювати з кам'янистим ґрунтом.
Сталь штичка пройшла подвійне загартування. Завдяки міцності та пружності робоча частина не гнеться під час навантаження. Штик має антикорозійне покриття. Ручка міцна, витримує вагу людини.
Форма ручки та кути нахилу лопати Flora 50455834 спеціально розраховані, щоб знизити навантаження на спину під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина леза | 290 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукоятки | 1060 |
| Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴





