
Сучкорез плоскостной с зубчатой подачей, стальные рукоятки 610мм, Ø30mm Sigma (5022504)
394 ₴
- В наличии
- Код: 5022504
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучкоріз площинний шестерний сталеві рукоятки 610мм FLORA (5022504) Систематичний догляд за деревами в саду необхідний для збереження гарного зовнішнього вигляду, здоров'я і врожайності рослин. Сучкоріз для обрізки дерев один з найпопулярніших типів ручного садового ріжучого інструменту. Це універсальне пристосування застосовується для обробки садів невеликої площі і являє собою посилену модифікацію секатора. Призначається для обрізки гілок і маленьких сучків діаметром від 3 до 5 см. Довгі ручки сучкоріза утворюють хороший важіль, полегшуючи роботу. Характеристики: Шестерний механізм дає змогу різати товсті гілки за один раз без особливих зусиль Рукоятки з якісної сталі Ріжуче лезо з якісної високовуглецевої сталі Антиадгезійне покриття лез знижує ймовірність залипання лез під час роботи Зустрічне лезо вкрите антикорозійним покриттям (хромування)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.9 кг |
| Общая длина | 610 мм |
| Максимальный диаметр реза | 30 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 394 ₴


