
Лопата совковая универсальная 500×320×1.3мм 1.2кг (снег, зерно) GRAD (5049365)
300 ₴
- В наличии
- Код: 5049365
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата совкова універсальна 500×320×1.3мм 1.2кг (сніг, зерно) GRAD (5049365) це ручний інструмент, призначений для копання, розчищення або перенесення грунтів і інших сипучих і рихлих матеріалів.
Характеристики:
- Виготовлена з вуглецевої сталі
- Борти перешкоджають просипанию сипучих матеріалів
- Порошкове покриття запобігає налипанню в'язких матеріалів
Призначена для навантажувально-розвантажувальних робіт легких сипучих матеріалів, зерна, прибирання снігу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grad |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.2 кг |
| Длина лезвия | 500 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Совковая |
| Ширина лезвия | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина (мм) | 1.3 |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴
