
Сікатор з храповим механізмом Ø20мм, L-205мм FLORA (5021344)
348 ₴
- В наличии
- Код: 5021344
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сікатор з храповим механізмом 205мм нержавіюча сталь FLORA (5021344) призначений для обрізування пагонів і нетолстых гілок при формуванні і проріджуванні крони дерев, чагарників, збір винограду і тд. Особливість даної моделі - храпових механізм ("трещітка"), який дозволяє різати досить товсті гілки не докладаючи при цьому великих зусиль.
Характеристики
- Храпових механізм дозволяє різати товсті і тверді гілки не докладаючи великих зусиль;
- Ріжуче лезо з нержавіючої сталі;
- Опорна наковаленка має хвилястий профіль, що дозволяє додатково зафіксувати гілку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flora |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.3 кг |
| Общая длина | 205 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 348 ₴






