
Ножовка по дереву 450мм, 3 з/д SIGMA "Grizzly" (4400821)
275 ₴
- В наличии
- Код: 4400821
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ножувка SIGMA 4400821 дозволяє спиляти гілку (як свіжу, так і суху), заготовити дрова, розпиляти дошку, ДСП, ДВП, МДФ, фанеру, ламінат.
Властивості:
- Поєднує в собі гнучкість полотна з високою стійкістю зношування зубів.
- Якісні матеріали під час виготовлення забезпечують тривалу службу пили.
- Має здатність протистояти деформації.
- Розведені зубці сприяють усуненню тертя об стінки пропилу, що виникає під час руху полотна.
- Термічна загартування зубів, при якій метал піддають термообробці, надає стали більш високу твердість і міцність, а також більш високу межу витривалості.
- Потрійне заточування зуба забезпечує високу точність різання та його швидкість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.5 кг |
| Длина режущего полотна | 450 мм |
| Количество зубьев на дюйм | 3 шт |
| Материал ручки | стеклопластик |
| Назначение пилы (ножовки) | по дереву |
| Состояние | Новое |
| Тип ручной пилы | ножовка |
| Толщина режущего полотна | 0.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка стали | 65Mn |
| Твердость | 51-56 HRC |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴


