
Бензиновий генератор 220В 5/5.5 кВт з ручним пуском UNICRAFT (PG-E 60 SEA)
28 668 ₴
- Немає в наявності
- Код: PG-E 60SEA
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бензиновий генератор PG-E 60 SEA UNICRAFT — це генератор, який поєднує надійність та високу потужність, створений для забезпечення стійкого електропостачання у будь-якому середовищі. Наші генератори підходять для будівельних майданчиків, майстерень, садів, а також для відпочинку та кемпінгу. З нашими синхронними генераторами електроенергії ви можете керувати важкими запусками машин і електроінструментів у разі збою електроживлення. Оснащений найсучаснішими технологіями та зручними функціями, він стане відмінним вибором для різних завдань.
Бензиновий генератор PG-E 60 SEA UNICRAFT має такі особливості:
Бензиновий генератор PG-E 60 SEA UNICRAFT має такі особливості:
- Всі генератори з мідними обмотками.
- Короткочасна потужність до 3 разів перевищує номінальну потужність.
- Автоматичне регулювання напруги AVR забезпечує постійну вихідну напругу та дозволяє генератору працювати при постійній напрузі. полегшує роботу чутливого обладнання.
- Захист від перевантаження за допомогою теплового автоматичного вимикача /li>.
- Відключення при низькому рівні масла з сигнальною лампою.
- Дисплей 3 в 1 для напруги, частоти та годин роботи.
- Довгий час роботи завдяки великому баку.
- Бак з індикатором рівня.
- Ергономічні з'єднання на передній стороні.
- Легке транспортування завдяки комплекту коліс і стійким складаним ручкам.
- Привід: SC188F.
- Коефіцієнт потужності: 0,9 Cos ɸ.
- Стартер: Ручний пуск/ електричний запуск.
- Паливо: Бензин.
- Місткість бака: 25 л.
- Рівень звукового тиску Lp: 76 дБ(А).
- Рівень звукової потужності Lw: 97 дБ(А).
- Тип: Синхронний.
- Номінальна напруга: 230 В.
- Повна потужність LTP: 6,05 кВА.
- Активна потужність LTP: 5,5 кВт.
- Повна потужність COP: 5,5 кВА.
- Активна потужність COP: 5,0 кВт.
- Ступінь захисту IP генератора: IP 23.
- Тип розетки: 2 x 230 В, Schuko / 1 x 230 В, 32 A.
- Розетка IP ступінь захисту: IP 44.
- ВПЕ: 1.
- Довжина: 700 мм.
- Ширина: 526 мм.
- Висота: 580 мм.
- Вага: 90,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість бака | 25 л |
| Габарити ДхШхВ: | 700х526х580 мм |
| Номінальна напруга | 230 В. |
| Повна потужність LTP: | 6,05 кВА |
| Привод | SC188F |
| Рівень звукового тиску Lp: | 76 дБ(А). |
| Стартер | Ручний пуск/електричний пуск. |
| Тип | Синхронний. |
| Тип розетки: | 2 x 230 В, Schuko / 1 x 230 В, 32 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 668 ₴



