
Фарборозпилювач HP-Max Ø1,5мм, 500мл (в/б метал) APRO (065331)
531 ₴
- Нет в наличии
- Код: 850022
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фарборозпилювач APRO — ідеальний інструмент для рівного та якісного фарбування
Фарборозпилювач APRO — це надійний помічник як для професійних малярів, так і для домашніх майстрів. Завдяки високій потужності та точному розпиленню він забезпечує ідеальне покриття на різних поверхнях: дерево, метал, пластик або стіни. Відтепер фарбування перестає бути складною та виснажливою справою — з APRO це швидко, чисто та ефективно!
Характеристики Фарборозпилювач HP-Max Ø1,5мм в/б метал. 500мл APRO
| Артикул | 850022 |
| Об'єм бака | 500 мл |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 140-280 л/хв |
| Робочий тиск | 3.5-5 Бар |
| Система розпилення | HP |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 1.5 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.5 л |
| Рабочее давление | 3.5 бар |
| Расход воздуха | 140 литр/мин |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 531 ₴


