
Дриль ударна 1000Вт (з регулюванням обертів) APRO (899057)
1 914 ₴
- В наличии
- Код: 899057
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вибір професіонала
Можливості
Даний дриль є найпотужнішим в асортименті мережевих дрилів APRO. Він дозволяє виконувати найскладніші професійні завдання на будівництві та в промисловості. В комплекті іде глибиномір.
Надійність
Дриль виготовлений з найміцніших матеріалів, а його корпус вкритий 2-ма шарами лаку. Таким чином, пристрій надійно захищений від корозії та механічних пошкоджень.
Ергономічність
Ми проектували інструмент так, щоб ви могли користуватися ним тривалий час. Форма корпусу й руків'я виконана таким чином, щоб максимально розподілити навантаження й зробити вашу роботу комфортною.
Характеристики Дриль ударний 13/1000 APRO
| Артикул | 899057 |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Рівень шуму | Lpa 97 дБ(А) Lwa 111 дБ(А) |
| Ударний режим | Має |
| Аналоги | 054572,054573,075043,054575,075044 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 3 кг |
| Максимальна потужність | до 1000 Вт |
| Вібраційне навантаження | 5,8 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
Информация для заказа
- Цена: 1 914 ₴






