
Лопата штикова американка, ручка скловолокно 115 см HanTop (76303)
580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 76303
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лопата штикова зубчаста, ручка скловолокно 115 см HanTop (76303)
- Для садово-городніх робіт, универсальна
- Площадка під ногу (наступ)
- Полотно лопати виготовлено по унікальній технології із високоякісної сталі і покрите порошковою фарбою
- Надійне міцне, клепане з'єднання робочої частини, черенка і ручки
- Антикоррозійне покриття робочої частини
- V-подібна рукоятка
- Товщина металу 1,6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hantol |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 2.04 кг |
| Довжина леза | 305 мм |
| Довжина рукоятки | 1150 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴






