
Генератор дизельний 6,5кВт, 220V электростартер Дніпpo (DX-65)
49 890 ₴
- Нет в наличии
- Код: DX-65
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Призначення
Дизельний генератор DX-65 використовується як резервне або аварійне джерело живлення будинку, в сільському господарстві, на будівельних майданчиках, в кафетеріях або продуктових магазинах, де потрібна висока потужність і тривалий час безперервної роботи. Номінальної потужності 6 кВт достатньо для роботи пральної машини, бойлера, холодильника, освітлення та інтернету (залежно від моделей обладнання).
Характеристики
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Номінальна потужність | 6.0 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Альтернатор | синхронний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Напруга постійного струму | 12 В |
| Кількість фаз | однофазний |
| Коєфіцієнт потужності | 1 |
| Модель двигуна | 192F |
| Тип двигуна | дизельний |
| Тип палива | дизель |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Максимальні витрати палива | 2,1 л/г |
| Обсяг масла в картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Розмір | 760x500x650 мм |
| Вага | 108 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 12.5 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 49 890 ₴








