
Зварювальний напівавтомат інверторний 3в1, Ø 0.6-5mm, 290A, MMA/MIG/MAG/LIFT Baltic (TIG 320A )
9 900 ₴
- В наличии
- Код: TIG 320A
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис інвертора Baltic (TIG 320A )
Особливості зварювального напівавтомата
- — незалежна плавне регулювання швидкості подачі дроту;
- — плавне регулювання зварювальної напруги;
- — з'єднання рукава з євро роз'ємом;
- — заправка дроту в рукав без подачі газу;
- — швидка зміна полярності для зварювання порошковим дротом без використання захисних газів або алюмінієвим дротом в середовищі аргону..
- — Безперервний процес зварювання
- — Глибока ванна, мінімальна кількість зварювальних бризок
Характеристики
- Частота струму 50 (Гц)
- Номінальний зварювальний струм 40.0 (А)
- Максимальний зварювальний струм 320.0 (А)
- Мінімальний зварювальний струм 40.0 (А)
- Номінальна споживана потужність 7,2 (кВт)
- Максимальний діаметр дроту 1.0 (мм)
- Мінімальний діаметр проволоки 0.6 (мм)
- Діаметр електрода 1.6-5.0(мм)
- Максимальна температура навколишнього середовища 45.0 (град.)
- Мінімальна температура навколишнього середовища -20.0 (град.)
- Вага 8.0 (кг)
Гарантія 24 місяці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baltic |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Максимальный сварочный ток | 320 А |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.7 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Частота тока | 50 Гц |
| Коэффициент полезного действия | 90 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 62 В |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
Информация для заказа
- Цена: 9 900 ₴
