
Сучкоріз Ø25мм, алюмінієві ручки 390мм Truper (TF-112)
690 ₴
- В наличии
- Код: TF-112
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучкоріз Ø25мм, алюмінієві ручки 390мм Truper (TF-112)
Застосовується для обробки садів невеликої площі і є посиленою модифікацією секатора. Призначається для обрізки гілок та маленьких сучків діаметром до 25 мм. Довгі ручки сучкоріза (290 мм) утворюють гарний важіль, полегшуючи роботу. Дає рівний та чистий зріз.
Особливості:
- зручні алюмінієві ручки овального профілю с ПВХ-накладками надійно триматимуться у руках, не вислизаючи та не перекручуючись;
- ручки обладнано гумовими бамперами щоб запобігти деформації під час інтенсивної роботи;
- довжина ручок 290 мм;
- довжина сучкоріза 380 мм;
- максимальний діаметр різу 25 мм;
- вага сучкоріза 0.37 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 1 кг |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Общая длина | 390 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Мешок насадка | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Лента для прививки | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴



