
Лопата штикова американка, ручка фіберглас 1030мм Truper (PRY-PF)
690 ₴
- В наличии
- Код: PRY-PF
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості та переваги :
- Основною особливістю цієї лопати є її конструкція зі скловолокна, що робить її дуже міцною та легкою. Скловолокно є відмінним матеріалом для ручок інструментів, оскільки воно дуже стійке до розриву та витривале до впливу різних погодних умов.
- Ручка лопати має довжину 1030 мм, що забезпечує зручне та ергономічне використання, дозволяючи працювати з максимальним комфортом навіть під час тривалого використання.
- Лопата штикова TRUPER PRY-PF має широке застосування, від садівництва до будівництва, вона допоможе вам ефективно виконувати будь-які завдання, пов'язані зі земляними роботами. Вона стане надійним помічником у вашій роботі та послужить вам довгі роки завдяки своїй якості та надійності.
Компактна міцна і надійна штикова лопата-амеріканка з черенком зі скловолокна, обладнана т-подібною ручкою для більшого комфорту.
- Загальна довжина - 103 см
- Ширина леза - 21 см.
- Товщина сталі - 1,3 мм
- Вага - 2 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 2 кг |
| Длина рукоятки | 1030 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | стеклопластик |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴

