
Лопата штикова, з черенком 1450мм Truper (PIR-P)
870 ₴
- В наличии
- Код: PIR-P
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата штикова, з черенком 1450мм Truper (PIR-P)
- Лезо виготовлене з високоякісної інструментальної сталі S50C відмінно гостриться.
- Держак з міцного американського горіха має зручний діаметр та покриття, яке захищає дерево від вологи.
- Ковшоподібна форма леза дозволяє не тільки легко копати, але й ефективно працювати з різноманітними сипучими матеріалами.
- Металева частина пофарбована для захисту від корозії.
- Вага - 2000 г
- Виготовлено в Мексиці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Truper |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 2 кг |
| Длина лезвия | 520 мм |
| Длина рукоятки | 1450 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 870 ₴

