
Машина шліфувальна кутова Ø230мм, 3000Вт APRO (899018)
4 195 ₴
- В наличии
- Код: 054570
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інструмент для максимальної продуктивності
Якість
Кожна деталь болгарки виконана із міцних матеріалів та витримує механічні пошкодження. Крім того має подвійне покриття лаком та армування статора та ротора, залізні шестерні редуктора.
Потужний двигун
Найпотужніша болгарка у нашій лінійці. З цим інструментом ви зможете виконати максимальний обсяг робіт у мінімальний проміжок часу. КШМ легко розріже граніт й залізобетон.
Якісний корпус
Зручний, міцний та захищений від вологи. Ось як можна точно схарактеризувати корпус цієї болгарки. Його конструкція забезпечить максимально комфортну роботу й тривалий строк служби.
Характеристики Кутошліфувальна машина (болгарка) 230/3000 РМ APRO
| Артикул | 899018 |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальна частота, об/хв | 6 500 |
| Плавний пуск | Має |
| Аналоги | 081215,054569,081214 |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 7,5 |
| Захист від випадкового включення | Не має |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
Информация для заказа
- Цена: 4 195 ₴


