
Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø180мм, 2300Вт APRO (899014)
3 791 ₴
- В наличии
- Код: 054568
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зручний пристрій для професіоналів
Поворотне руків'я
Надзвичайно зручне руків'я, що має 3 робочих положення. Дозволяє без проблем тримати досить важку болгарку й обробляти матеріал під різними кутами.
Ергономічний корпус
Забезпечує комфортну роботу з пристроєм протягом тривалого часу. Обгумовані руків'я дозволяють надійно утримувати болгарку в руках і виконувати найскладнішу робу без натяку на втому.
Надійна конструкція та плавний пуск
Міцні матеріали корпусу, шар лакового покриття й антивібрація суттєво подовжують строк служби пристрою, та роблять його використання ще більш приємним та зручним.
Характеристики Кутошліфувальна машина (болгарка) 180/2300 ПРМ APRO
| Артикул | 899014 |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальна частота, об/хв | 8 500 |
| Плавний пуск | Має |
| Аналоги | 081213,085790 |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 7 |
| Захист від випадкового включення | Не має |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
Информация для заказа
- Цена: 3 791 ₴


