
Перфоратор прямий 850Вт, 2,8Дж APRO (063659)
2 922 ₴
- В наявності
- Код: 063659
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Вибір професіонала
Енергія та потужність
Перфоратор має силу удару в 2,8 Джоулі та тип патрону SDS+. Працюючи від електромережі в 220 - 240 V, інструмент досягає 4 850 ударів на хвилину та робить 1 000 обертів на хвилину. Максимальна потужність інструменту складає 850 Вт.
Безпека понад усе
Перфоратор оснащений захисною муфтою, яка дозволяє Вам захиститись від травм у випадку, якщо оснастка дасть збій. Таким чином, робота стає безпечнішою. Також корпус інструменту має кнопку блокування включення, яка виключає можливість випадкового натиску кнопки “спуску”.
Комплектація
Окрім самого перфоратора в комплекті до нього йде брендовий кейс, завдяки якому Ваш інструмент буде завжди знаходитись у належному стані та надійно захищений від зовнішнього впливу. До комплектації також входить обмежувач глибини, 3 бури (6/8/10мм) типу SDS+, що забезпечують надійну фіксацію. Також, в кейсі ви знайдете передню допоміжну рукоятку, долото та піку.
Переваги професіоналів
Серед переваг перфоратора: швидкозатискний патрон, шнур 4 м та реверс, який дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Зручність та комфорт
Інструмент обладнано регулятором обертів, який дозволяє досить швидко підібрати необхідну обертову частоту, для комфортної роботи. Перфоратор має зручні прогумовані ручки, що забезпечують надійну посадку та фіксацію в руках професіонала.
Характеристики Перфоратор прямий APRO 2,8 Дж, 850В, SDS+, 850H, кейс
| Артикул | 896212 |
| Максимальні оберти | 0-1000 об./хв. |
| Режими | Свердління/удар/свердління з ударом |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Кількість ударів | до 4850 уд/хв |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 13 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 30 мм |
| Аналоги | 063660,063661,063674,077772,079114,063662 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 4,8 |
| Максимальна потужність | до 850 Вт |
| Енергія удару | до 2,8 Дж |
| deleted | Lpa 92 дБ(А) Lwa 104 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 12,3 м/с |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 24 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4850 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 922 ₴
- Спосіб упаковки: APRO









