
Генератор бензиновый 4-х тактный 5.0/5.5 кВт (электро старт) APRO (GG-50Е)
29 490 ₴
- Нет в наличии
- Код: GG-50Е
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Вихідна напруга | 230 В |
| Потужність двигуна | 13 к.с |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип палива | Бензин А-92/95 |
| Охолодження | Повітряне |
| Кількість розеток | 1 х 230В 16А; 1 х 230В 32А 1 х 12В |
| Об'єм паливного баку, л | 25 л |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Дисплей | Цифровий |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Розмір | 815x530x560 мм |
| Вага, кг | 82 кг. |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Робоча потужність | 5000 Вт |
| Тип запуску | Електричний стартер/ручний |
| Об'єм мастила в катері | 1.1 л |
| Максимальна витрата палива | 1.8 л/год |
| Індикатор рівня палива | Має |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
Информация для заказа
- Цена: 29 490 ₴
- Способ упаковки: 99314





