
Генератор бензиновий 4-х тактный 220V/3.2 кВт (електро запуск) APRO (GG-30E)
16 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: GG-30E
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Вихідна напруга | 230 В |
| Потужність двигуна | 7 к.с |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип палива | Бензин А-92/95 |
| Охолодження | Повітряне |
| Кількість розеток | 2 х 230В 16А; 1 х 12В |
| Об'єм паливного баку, л | 15 л |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Дисплей | Цифровий |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Розмір | 605х445х455 мм |
| Вага, кг | 47 кг. |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Робоча потужність | 3000 Вт |
| Тип запуску | Електричний стартер/ручний |
| Об'єм мастила в катері | 0.6 л |
| Максимальна витрата палива | 1.2 л/год |
| Індикатор рівня палива | Має |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 700 ₴
- Спосіб упаковки: APRO





